O nas

Budujemy długotrwałe relacje biznesowe

page2-img2Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów.

Na każdą wykonaną u nas usługę lub zakupiony towar udzielamy pełnej gwarancji. U nas nigdy państwo nie usłyszą, że “ten typ tak ma”, “lepiej już nie da się tego naprawić”, “prawie nie widać różnicy”.

Jeśli umawiamy się na konkretny termin odbioru samochodu – zawsze go dotrzymujemy.

W tym co robimy zawsze zachowujemy pełen profesjonalizm. W każdym z naszych serwisów pracuje wysoko wykwalifikowana kadra, która przez lata zbierała doświadczenia na rynku motoryzacyjnym.

Nasze serwisy są też wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz narzędzia. Korzystamy tylko z renomowanych dostawców materiałów i urządzeń wykorzystywanych przy naprawach samochodów.

Do kogo skierowana jest nasza oferta ?

Do wszystkich użytkowników samochodów. Zarówno do klientów indywidualnych, jak i flotowych. Przy współpracy z nami macie Państwo wgląd w pełną historię serwisową każdego samochodu. Informacje takie są istotne zwłaszcza w przypadku flot, lub użytkowników posiadających kilka samochodów. Oferujemy również kompleksowe przygotowanie samochodów do sprzedaży lub do zwrotu przy wynajmie długoterminowym.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest dostępność naszych usług na terenie całego kraju, co ma szczególne znaczenie w przypadku przedsiębiorstw wielooddziałowych. Z fastserv możecie mieć Państwo pełną obsługę w całęj Polsce, bez względu na geograficzne rozłożenie floty. Koniec z dziesiątkami telefonów w sprawie każdej pojedynczej awarii czy serwisu okresowego!

Kim jesteśmy?

Historia naszej firmy zaczyna się w roku 2008, gdy w Poznaniu otwarto Salon S PLUS. W roku 2010 rozszerzyliśmy zakresu usług o naprawy blacharskie i lakiernicze oraz bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. Wtedy pojawiła się marka FASTSERV. Pod tą marką zaoferowaliśmy naszym klientom serwis mechaniczny oraz wymianę ogumienia. Uruchomienie sklepu internetowego,było naturalnym uzupełnieniem naszej oferty. Coraz większe zainteresowanie ze strony klientów kompleksową obsługą flot spowodowało powstanie ogólnopolskiej sieci serwisowej pod marką FASTSERV . Nasze serwisy znajdują się we wszystkich większych miastach w Polsce.