Lakiernictwo i blacharstwo

Lakierowanie bez szpachlowaniaJeśli miałeś małą stłuczkę lub poważniejszą przygodę przyjedź do nas. Prowadzimy bezgotówkową likwidację szkód ze wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. U nas naprawa zajmuje 2-3 dni, a nie 2-3 tygodnie. Profesjonalne wyceny Eurotax zapewniają, że ubezpieczyciel zapłaci za pełen zakres naprawy. Załatwiamy wszelkie formalności w imieniu klienta.

Naprawy powypadkowe

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów po kolizjach drogowych. Nasz serwis dokona wszystkich niezbędnych napraw blacharskich, mechanicznych oraz lakierniczych. Przy wymianie elementów klient ma prawo wyboru jakie części zamienne chce zastosować. Pracujemy zarówno na częściach oryginalnych, jak i na zamiennikach dobrej jakości. W naszych naprawach nie stosujemy najtańszych zamienników o niepotwierdzonej jakości. Na wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji. Podczas przyjęcia samochodu do naprawy wystawiany jest szacunkowy kosztorys naprawy, który następnie jest weryfikowany po demontażu samochodu. Na życzenie klienta możemy wykonać dokumentację zdjęciową z każdego etapu naprawy. Możemy rónież sporządzić szczegółowy kosztorys w programie Eurotax (takiego oprogramowania używają również towarzystwa ubezpieczeniowe)

Samochody zastępcze

Dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy dla naszych klientów. W przypadku większych napraw samochody udostępniane są przez nasz serwis nieodpłatnie.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych

Wykonujemy naprawy bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. W przypadku napraw bezgotówkowych stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne pochodzące od producentów samochodów. Tutaj nie ma mowy o stosowaniu zamienników – ubezpieczenie bezwzględnie gwarantuje to poszkodowanemu. Fastserv przejmuje na siebie również trudne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi odnośnie zakresu i technologii przeprowadzanej naprawy. Od nas zawsze wyjedziecie Państwo samochodem naprawionym w 100% i nie musicie obawiać się, że ubezpieczenie nie pokryje pełnych kosztów naprawy.

Lakiernictwo

W naszym serwisie wykonujemy również naprawy typowo lakiernicze np po drobnych otarciach parkingowych lub po aktach wandalizmu. Na miejscu posiadamy mieszalnię ekologicznych lakierów wodnych. Pracujemy jedynie na materiałach renomowanych producentów, korzystamy rownież ze sprzętu wyłącznie najwyższej jakości. Przestrzegamy procedur technologicznych i w żadnym przypadku nie idziemy na skróty, dlatego też możemy gwarantować najwyższą jakość nakładanych przez nas powłok lakierniczych. Jakość wykonanej naprawy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu!